Nasz zespół

lukasz rysiak Nasz zespół

Łukasz Rysiak

Właściciel

Zdobywał doświadczenie zawodowe jako programista, administrator baz danych i manager IT. Ekspert od wydajności serwerów i aplikacji internetowych. W Critical jest odpowiedzialny za rozwój firmy, zarządzanie zespołem oraz analizy wydajności i optymalizację konwersji. Posiada certyfikat Google Analytics (GAIQ).

natalia rysiak Nasz zespół

Natalia Rysiak-Sobieska

Właścicielka, Kierownik projektów

Absolwentka administracji, specjalistka od organizacji i planowania. W Critical zajmuje się prowadzeniem projektów. Organizuje pracę zespołu, dba o terminy i realizację projektów zgodnie z planem.

ania Nasz zespół

Anna Mayer

Specjalista Social Media

Absolwentka zarządzania przedsiębiorstwem oraz public relations. Specjalista od promocji i społeczności internetowych. W Critical dba o dobre relacje między klientem a użytkownikami, zarządza kampaniami w social media i współpracuje z blogerami.

kinga-golebiowska

Kinga Gołębiewska

Specjalista SEM

Absolwentka prawa i zarządzania, której pasją jest marketing internetowy. Specjalistka od prowadzenia kampanii Google AdWords. W Critical prowadzi kampanie PPC i doradza klientom jak kreować swój wizerunek dzięki AdWords.

beata

Beata Bujdasz

Social Media, marketing szeptany

Skończyła Wyższa Szkoła Bankowa na kierunku e-biznes. Blogerka, pasjonatka podróży, social media i rozwoju osobistego. W Criticalu czuwa nad publikowaniem ciekawych treści na facebookowych profilach.

ty Nasz zespół

Czekamy na Ciebie

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli interesuje Cię ecommerce i marketing sprawdź czy szukamy kogoś takiego jak Ty! Praca